Uganda

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Uganda

Nieruchomość na sprzedaż w Ugandzie

Uganda to kraj w głębi lądu Afryki. Graniczy od północy z Sudanem Południowym, od wschodu z Kenią, od południa z Tanzanią i Rwandą, a od zachodu z Demokratyczną Republiką Konga i nie ma dostępu do morza.

Jej stolicą jest Kampala, jedno z najważniejszych miast wielkiego regionu otaczającego Jezioro Wiktorii. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż w Ugandzie, chociaż stolica nie jest jeszcze masowym miejscem turystycznym, jest to ciekawe miejsce, które prezentuje różne możliwości na rynku nieruchomości.

Jeśli planujesz przyjechać do Ugandy i jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Ugandzie, jest to stosunkowo bezpieczny kraj, aw szczególności Kampala jest jednym z miast o mniejszej liczbie problemów w Afryce Wschodniej.

Jednym z najciekawszych miejsc do szukania nieruchomości na sprzedaż w Kampali jest blisko kampusu uniwersyteckiego Makerere, jednego z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Afryce Środkowej i Wschodniej.

Rynek nieruchomości w Ugandzie jest bardziej stabilny i mniej zmienny niż dwa lata temu.

Sektor nieruchomości w Ugandzie ogromnie się rozwinął w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a wśród nieruchomości na sprzedaż w Ugandzie znajduje się wiele domów mieszkalnych, lokali handlowych i biur w szczególności w rejonie Kampali.

Korzystne otoczenie, które powstało w kraju, przyciągnęło cudzoziemców do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Ugandzie i osiedlenia się w tym kraju.

 Oprócz stolicy Kampali, możemy wskazać inne interesujące miejsca, w których poszukujemy nieruchomości na sprzedaż w Ugandzie. Należą do nich Jinja, Mbale, Mbarara, Gulu i Fort Port na zachodzie, gdzie koszty utrzymania są znacznie niższe niż w Kampali.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 41475

Sprzedaż Pozostałe (Tereny), Uganda, Kampala, Kampala, Kiwanga off meru and auto fuel petrol station

2,951,130.39PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Tereny)

14690 m²
3,63 akra w Kiwanga w pobliżu parku przemysłowego Namanve Lokalizacja: miasto Kiwanga, dystrykt Seeta-Mukono Wielkość działki 3,63 akrów z tytułem w...
Cod. 41474

Sprzedaż Teren rolniczy, Uganda, Kampala, Kitabazi, Kangulumira, Kitabazi, Kangulumira

444,808.06PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

60702 m²
15 akrów ziemi uprawnej we wsi Kitabazi, miasto Ntenjeru Kangulumira, dystrykt Kayunga Lokalizacja: wieś Kitabazi powiat Ntenjeru, podokręg Kangulumi...
Cod. 26605

Sprzedaż Teren rolniczy, Uganda, Kampala, Masindi Town, 16 km outside Masindi Town, District Masindi

38,038,787.58PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

59988981 m²
Uprawy, które były hodowane do tej pory z 100% skutecznością są kukurydza, słoneczniki, trzciny cukrowej i drzew jatrofa dla ich oleju.
Cod. 19833

Sprzedaż Teren rolniczy, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

8,254,611.08PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

5 m²
5 mil kwadratowych ziemi są w sprzedaży w Ugandzie (Region Centralny). Teren nadaje się do każdego rodzaju działalności rolnej. Posiada tytuł gruntów....
Cod. 19832

Sprzedaż Gospodarstwo wiejskie, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

1,152,080.79PLN
Sprzedaż
Gospodarstwo wiejskie

4000 m²
1000 akrów ziemi są w sprzedaży w Ugandzie, centralnej części Ugandy, Nakasongola. Teren graniczy jezioro Kyoga, odpowiedni dla rolnictwa (rolnictwo i...
Cod. 19733

Sprzedaż Dom wiejski, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

1,668,030.22PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

200 m²
Kampala, NTINDA. Obiekt na 0,7 Garden akrów. Główny budynek mieszkalny z czterema sypialniami, 2 wanny, plus sekund, niezależnej jednostki, dwa pokoje...
Cod. 19375

Sprzedaż Dom wiejski, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

1,668,030.22PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

2800 m²
NTINDA (Buye) na 0,7 ha ogrodu, cztery sypialnie, dwie wanny, duża kuchnia, jadalnia, salon z chłopcy kwartałach, udogodnienia.
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB